Jasper i Dakota – światowej sławy instruktorzy zdrowego trybu życia

Lifestyle
KicKic Sp. z o.o. w akcji. (fot. by Ania)
KicKic Sp. z o.o. w akcji. (fot. by Ania)

Dotkliwie odczuwasz skutki wiosennego przesilenia? Czujesz się zmęczony, ociężały, bez energii? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś „tak”, to wyraźny sygnał, że warto zainwestować w profesjonalnego inspektora zdrowego trybu życia.

Jasper i Dakota pracują prawie 24 godziny na dobę. Na stałe zameldowani u pani A., starają się, żeby jadła i żyła jak najzdrowiej.

-Codziennie rano musi się gimnastykować, podając nam jedzenie – tłumaczy Dakota. – Potem dużo ruchu przez cały dzień: sprzątanie bobków, zabieranie nam książek sprzed nosa i zębów, głaskanie nas i chodzenie do sklepu po świeże warzywa. Razem z nami je też zdrowe sałatki.

Nie zawsze jednak praca Dakoty i Jaspera jest prosta i przyjemna.

-Raz musiałem wykonać naprawdę dramatyczne zadanie – opowiada Jasper. – Pani A. zrobiła sobie pizzę i usadowiła się z nią na łóżku. Byłem przerażony – przecież pizza jest niezdrowa, tyle razy jej to powtarzałem! Postanowiłem działać. Kiedy kładła talerz obok siebie, rzuciłem się na niego i usiadłem tyłkiem na pizzy, żeby ją powstrzymać. Niestety, miałem potem problem ze spraniem ketchupu z futra. – Wzdycha. – Ale ja poważnie podchodzę do mojej pracy, więc zaakceptowałem fakt, że takie rzeczy po prostu się czasem zdarzają.

Króliki mają własną firmę szkoleniową, która nazywa się KicKic sp. z o.o. Instruują inne zwierzaki, jak mogą pomóc swoim opiekunom. Szkolenia odbywają się za pośrednictwem bunnySkype i kosztują około pół kilo marchewek.

Jeśli uważacie, że wasz opiekun zasługuje na zdrowsze, bardziej świadome życie, napiszcie do Jaspera i Dakoty na maila kickic@kickic.pl, umówcie się na szkolenie i zacznijcie działać. W międzyczasie możecie też swoich ludzi zachęcić do Sharunhy Jogi.

A jaki jest wasz sposób na wiosenne zmęczenie?

4 thoughts on “Jasper i Dakota – światowej sławy instruktorzy zdrowego trybu życia

  1. Muszę się pochwalić, że moje poświęcenie się opłaciło i A. odstawiła pizzę na dobre. Nauczyliśmy ją nawet jeść jarmuż!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *