Prognoza dla Wrocławia – słońca nie będzie, zjadł je Fryderyk

Wiadomości z kraju

 

WP_20151208_010[1]
Omnomnom (fot. by Agnieszka)
Zastanawia Was, dlaczego ostatnio brakowało słońca? Przyszła wiosna, ale wszyscy byli przygnębieni, świat poszarzał i posmutniał, a Wy nie wiedzieliście, co jest tego przyczyną? Spieszymy donieść, że znamy odpowiedź na to pytanie!

Opiekunka królików Fryderyka i Ignacego, A., napisała do nas z ważną – i niepokojącą – informacją. Otóż Fryderyk w ostatnich czasach znacznie się zaokrąglił. Choć jego żarłoczna natura jest powszechnie znana, to jednak w tym przypadku nie ma mowy o normalnym przejedzeniu sianem czy marchewką.

Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie.

Zjadłem słońce i dobrze mi z tym. (fot. by Agnieszka)
Zjadłem słońce i dobrze mi z tym. (fot. by Agnieszka)

Pani A. odkryła, że Fryderyk zjadł… słońce. Tak, dobrze przeczytaliście – słońce. Tę świecącą kulę na niebie, do której ludzie się kiedyś modlili, aż zobaczyli, że to bez sensu i przerzucili się na króliki.

W wyniku wybryku wrocławskiego uszaka pogoda ostatnio się pogorszyła, ciężko dostrzec coś zza chmur, a wszystkie króliki są nieco niespokojne. Co na to Ignacy, partner Fryderyka? Zadzwoniliśmy do niego, żeby zadać kilka pytań.

-Nic nie wiem, mnie tu nie było – burknął tylko do słuchawki i rozłączył się.

Chroni swojego przyjaciela czy również brał udział w tym procederze? Na razie nie wiadomo, ale nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, że załoga Króliczego Posterunku Policji kierowanego przez Pandorę zainteresowała się sprawą. Odmawia jednak komentarza.

Fryderyk również milczy. Nasze źródło donosi, że jego bobki stały się trochę „świetliste”, co może wskazywać na zasadność podejrzeń pani A.

Miejmy nadzieję, że uszak zdecyduje się zwrócić słońce tam, gdzie jego miejsce. Jeśli nie, to pozostaje nam jedynie je odbudować z bobków.

 

Aktualizacja: Podobno Fryderyk zdecydował się oddać słońce. Powiedział, że „pali go w żołądku”, i „w ogóle to nie było wcale takie dobre, w smaku trochę jak zepsuta marchew”.

 

Dziękujemy Pani Agnieszce za informację i zdjęcia!

2 thoughts on “Prognoza dla Wrocławia – słońca nie będzie, zjadł je Fryderyk

  1. Mam nadzieję, że Fryderyk jak najszybciej odda słońce, bo ciągle jakoś tak pochmurno w tym naszym Wrocławiu 😛 Zresztą szkoda, żeby go paliło w brzuszku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *