Wyniki wyborów na Królika Roku

Królik Roku

Królik Roku Uszu Reporterów został oficjalnie wybrany! Komisja po burzliwej dyskusji i kilku nieprzespanych nocach zdecydowała się przyznać nagrodę jednemu, wyjątkowemu królikowi.

Przedstawiamy Wam Królika Roku – Rambo!

A oto zgłoszenie Rambo:

„Rambo zgłasza się na Królika Roku 🙂 jest naszym drugim królem, ma około pół roku.
Co reprezentuje? Siebie 🙂 lubi jeść siano i bobkować. Zna kuwetę, lubi kopać w misce z wodą, ale Pańcia tego nie lubi. Daje dobry przykład domownikom, co widać na załączonych zdjęciach.”

 

Przyszło do nas dużo bardzo ciekawych i pomysłowych zgłoszeń, dlatego komisja postanowiła przyznać również wyróżnienia w kilku kategoriach.

Celebryta Roku: Cynamon

Ziew Roku: Gacek

(fot. by Asia)
(fot. by Asia)

Selfie Roku: Maniek Mini Rex

(fot. by Maniek i Natalia)
(fot. by Maniek i Natalia)

Mina (miny) Roku: Pyza

„Zgłaszamy Pyzę do udziału w konkursie na królika roku. A dlaczego?

Już wyjaśniam 🙂

Otóż, jak wszyscy wiemy, Pyza od kilku lat odważnie rządzi króliczym państwem. Dzielnie walczy z korupcją i wszelkiej maści przestępstwami. Kiedy musi – skarci, ale gdy tylko jakiś królik, a nawet człowiek (!) potrzebuje pomocy, ruda pani premier nigdy nie odmówi.

Zawsze wyciągnie pomocną łapkę i pocieszy. Oprócz spraw państwowych jest wielką pasjonatką mody. Niedawno światło dzienne ujrzała jej najnowsza kolekcja okryć wierzchnich. Co najważniejsze – ekologiczna! Pyza wie, że musimy dbać o środowisko naturalne, bo jak nie my to kto? Trzeba dawać dobry przykład króliczej młodzieży, która patrzy i się uczy.

Ponadto jest jedną z najbardziej miniastych, króliczych dam. Mimika jej pyszczka, w pewnych kręgach, jest już bardzo dobrze znana i podziwiana. Jak widać, Pyza jest królikiem bardzo wszechstronnym :)”

(fot. by Dorota)
(fot. by Dorota)

Najmądrzejszy Królik Roku – Niutek

Jesienią przyznaliśmy honorowe wyróżnienie dla Najmądrzejszego Królika Roku Niutosławowi Niutorkiewiczowi. Pokonał nas we wszystkich turniejach Sudoku, dlatego uznaliśmy, że zasłużył sobie tytuł jak mało kto.

(fot. by Magda)
(fot. by Magda)

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom 🙂

3 thoughts on “Wyniki wyborów na Królika Roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *