[KRÓLIK MIESIĄCA] Pasztet – ambitny aktor i królik z zasadami

Królik Miesiąca

Przedstawiamy Królika Maja – Paszteta!

(fot. by Kamila)

Pasztet napisał do nas list uzasadniający jego kandydaturę na Królika Miesiąca. Jakie są jego pasje? W jakim filmie wystąpił? Kogo lubi najbardziej? Tego wszystkiego dowiecie się z lektury jego listu!

„Witajcie! Nazywam się Pasztet i piszę do Was, ponieważ chciałbym aplikować na stanowisko „Królik miesiąca”. Podejrzewam, że po wysłaniu Wam moich zdjęć, nie będziecie mieć żadnych wątpliwości, aby to mi przyznać ten tytuł, ale pamiętajcie moi mili, słodki pyszczek to nie wszystko. Moje życiowe motto brzmi: „Poznasz królika po jego wybrykach”, dlatego też pokrótce postaram się udowodnić Wam, że kandydat ze mnie idealny jak soczysta marchew!

(fot. by Kamila)

Przede wszystkim jestem bardzo tolerancyjny. Żyję w konkubinacie z przedstawicielem innego gatunku – psem zwanym Kiarą. Myślę że dobrana z nas para, ponieważ mamy wiele wspólnych zainteresowań. Uwielbiamy chodzić na polowania. Jesteśmy jak dwa sępy – obtaczamy naszą ofiarę i powalamy ją naszym wdziękiem i proszącymi oczętami.

(fot. by Kamila)

Oboje kochamy tez dużo jeść. Wspólne posiłki, szczególnie te upolowane bardzo nas do siebie zbliżają.

(fot. by Kamila)

No i najważniejsze – kiedy już napełnimy nasze brzuszki, to po ciężkim dniu w końcu możemy udać się na spoczynek.

(fot. by Kamila)

Oprócz polowań, chrupania i leniuchowania uwielbiam także dobre kino. Szczególnie takie o jedzeniu. W tajemnicy mogę Wam zdradzić, że niedługo zobaczycie mnie na ekranach w filmie pt.: „Buszujący w sianie” wyreżyserowanym przez  Królantino.

Jestem bardzo posłuszny. Kiedy człowiek woła – przybiegam ile sił w skokach. Kiedy człowiek krzyknie „masz” potrafię przybiec z prędkością światła. A do tego jestem słodki – mówiłem Wam już?

Nie myślcie, że jestem skaczącym ideałem. Czasem zdarzy mi się coś szczypnąć zębami, zabobczyć otoczenie lub zostawić mokrą plamę w niepożądanym miejscu. Jednak wszyscy dobrze wiedzą że to łobuz kocha najbardziej.”

Gratulujemy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *