[KRÓLIK MIESIĄCA] Marysia – królik, który wchodzi na rzeczy

Królik Miesiąca

Prezentujemy Królika Sierpnia – Marysię!

Marysia to królik, który ma sporo zainteresowań. Jej pasją są wspinaczki wysokogórskie, jedzenie sałatek i oglądanie telewizji. Zwiedziła w domu każdy kąt, a nawet czasem urządza wycieczki do sąsiadów. Nie dla niej siedzenie w miejscu, nuda i praca od 9 do 17.

Kolacja z widokiem ze szczytu (fot. by Magda)

Uważa też, że tylko leniwe króliki zadowalają się tym, co dostają do miseczki. Ona sama, kiedy jest głodna, wskakuje na szafkę i je wyłożone tam warzywa. Umie robić kawę i herbatę ziołową, a w razie bólu brzucha sama otwiera sobie apteczkę i łyka odpowiednie leki. Czasem nawet zajrzy do lodówki, żeby przygotować również coś dla opiekunów.

Komuś kawę? (fot. by Magda)

– Ciągle myślę, że jedzą za mało – tłumaczy. – Niepokoi mnie, że mają włosy tylko na głowie. Uważam, że jest to wynik złej diety.

Kolacja dla opiekunów sama się nie zrobi. (fot. by Magda)

Marysia lubi spędzać czas ze swoim mężem, Frugo. Choć nie od początku było między nimi kolorowo, teraz ich małżeństwo jest prawdziwą sielanką. Są praktycznie nierozłączni, choć Frugo nie towarzyszy żonie we wspinaczkach. Jak tłumaczy, ktoś musi złapać Marysię, gdyby spadła.

Jak sama się nie nakarmię to nikt tego nie zrobi (fot. by Magda)

– Jestem zdania, że każdy zwierzak powinien znaleźć w życiu pasję i miłość – mówi Marysia. – I służalczych opiekunów, rzecz jasna!

Królik w trakcie ładowania. (fot. by Magda)

Gratulujemy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *