Trendy w króliczych fryzurach – jesień/zima 2016

"Rowerowy Joe (a właściwie to Wally)" źródło:

Tegoroczne trendy w króliczych fryzurach są nieco mniej szalone niż te, które dominowały w ubiegłym roku (żegnajcie, farbowane żółte dredy!), ale nadal godne uwagi. Jeśli potrzebujesz zmiany, obecnie jest na to najlepszy czas.

Nie oszukujmy się – rzadko który królik chodzi modnie uczesany. To przede wszystkim wina ludzi, którzy mają przykrą skłonność do lekceważenia aspektu tak istotnego dla króliczego wizerunku, jak włosy. Okazuje się, że niektóre króliki spędzają w jednej fryzurze całe życie (!). To przerażające i niekrólicze.

Jedna z czytelniczek Uszu Reporterów, Nicky, doniosła nam, że jej ludzie zupełnie nie dbają o to, żeby wyglądała modnie. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcie:

Nicky i jej fryzura. (fot. by Magda J.)

I to:

Nicky i jej fryzura. Taka sama jak na poprzednim zdjęciu (fot. by Magda)

Widzicie różnicę? Nie? Bo jej nie ma.

Nicky poprosiła nas o pomoc, a my uwielbiamy pomagać innym, więc specjalnie dla niej – i dla Was – zapytaliśmy znanego króliczego fryzjera, AngorSona, jakie fryzury są w tym sezonie najmodniejsze. Oto jego propozycje:

„Przypal’ony Lew”
„Rowerowy Joe (a właściwie to Wally)”
„Owczy pęd”
„Magnifi’cent”
„Prawie Ćma”
„Króliki mają warstwy”
„No-eyes”
„Strzał Z Pioruna”
„Elvis Żyje”

A które Wy byście wybrali dla siebie?

7 thoughts on “Trendy w króliczych fryzurach – jesień/zima 2016

  1. Ech, podobnie jak Trusha, nie mam szans na jakąś szałową fryzurę.. Ostatnio miałam wykonaną (wyskubaną) asymetrię. Z jednej strony na tzw. „jeża”, ale jak mawiają, to już było. Gusto, chyba zgłoszę się do ciebie po jakąś modną perukę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *