Ludzie mający króliki są inteligentni i atrakcyjni, dowodzą badania

Dr Jarmoush (pinterest.com)

Niezależny Instytut Ds. Badań nad Ludźmi przeprowadził w zeszłym roku serię eksperymentów, które miały wykazać, jakie cechy szczególne mają ludzie opiekujący się królikami. Wyniki są bardzo interesujące.

Doktor Trumpetto Broccoli, włoski naukowiec pracujący w Instytucie, zdradził Uszom Reporterów szczegóły badania. Jak się okazuje, szkic projektu powstał już trzy lata temu, ale przez dłuższy czas zbierano specjalistów do jego wdrożenia. Zespół tworzą m.in. dr Jarmush, mgr inż. Rzodkiewkowsky, a także autor licznych książek człowiekologicznych, Jean Jouravin.


Dr Trumpetto Broccoli (pinterest.com)

– Chcieliśmy tylko najlepszych z najlepszych – wyjaśnił dr Broccoli. – Celem eksperymentów było wyodrębnienie cech, jakie posiadają ludzie będący z zawodu i powołania opiekunami królików. Dzięki temu będzie nam łatwiej szukać następnych.

Dr Jarmoush (pinterest.com)

Badanie polegało na tym, że poszczególne grupy ochotników mających w domu króliki musiały odpowiadać na pytania związane m.in. z zagadnieniami społecznymi („jaka jest, Twoim zdaniem, pozycja baranów w świecie królików?”), historią („kiedy panował król Królik I?”), matematyką („ile to jest dużo bobków?”) oraz ortografią („jak się pisze 'żurawina brzmi w trzcinie'?”). Wszystkim uczestnikom zrobiono także zdjęcia i przedstawiono królikom do oceny.

Zespół badaczy z Instytutu ds. Badań nad Ludźmi (pinterest.com)

– Ostatecznie wyodrębniliśmy dwie najważniejsze cechy wspólne – podsumował dr Broccoli. – Wszyscy uczestnicy byli atrakcyjni i inteligentni.

Kolejne eksperymenty, związane m.in. z przeglądaniem profili Facebookowych króliczarzy, potwierdziły, że da się przenieść te wyniki na całą społeczność opiekunów uszaków.

Nas to w ogóle nie zaskoczyło. A Was?

1 thought on “Ludzie mający króliki są inteligentni i atrakcyjni, dowodzą badania

  1. Wcale mnie to nie zaskoczyło, się wie, że królikolubni ludzie są the best! Zresztą jak tu nie wierzyć takim ekspertom?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *