Jak uratować kable? Kolejna dramatyczna akcja Uszatego Patrolu [ZDJĘCIA]

Nie od dziś wiadomo, że to króliki muszą dbać o bezpieczeństwo swoich domów. Opiekunowie bowiem aż nazbyt często opuszczają mieszkania, żeby wyczyniać brewerie. Niekiedy prowadzi to do dramatycznych wydarzeń.

Posterunek Minifotel. (fot. by Patryk)

To był spokojny, leniwy dzień. Pompon i Tila stali, jak zwykle, na swoim posterunku i czujnie obserwowali otoczenie. W pewnym momencie ich opiekun wpadł na szalony pomysł – wyszedł wyrzucić śmieci, pozostawiając kable i laptopa same na łóżku. Jak wszyscy wiemy, takim porzuconym przewodom zagraża cała masa niebezpieczeństw – kurz, roztocza czy muchy. Uszaty Patrol postanowił więc interweniować i czym prędzej udał się na łóżko celem ochrony dobytku.

-Nie wiem dlaczego on znowu zostawił naszego laptopa samego sobie – oburza się Pompon. – Pamiętajcie króliki, że bezpieczeństwo przewodów w Waszych domach zależy od was!

-Bądźcie czujni – dodaje Tila. – Kable i łóżka są bez was bezbronne!

Na szczęście akcja zakończyła się pełnym powodzeniem i kablom nic się nie stało. Po wszystkim króliki udały się na poczęstunek, niczym w filmach z Hollywood – daniem głównym była pietruszka w sosie własnym.

Zasłużona przekąska. (fot. by Patryk)

-Nie lubimy pączków – tłumaczy Pompon.

I słusznie, my też nie!

Dziękujemy Patrykowi za podesłanie newsa i zdjęć 🙂

6 thoughts on “Jak uratować kable? Kolejna dramatyczna akcja Uszatego Patrolu [ZDJĘCIA]

  1. Ja bronię cały czas dużą przed kablami,toż to nie odpowiedzialne zostawiać je samotnie na podłodze przecież one mogłyby im zrobić krzywdę a duża cały czas sie złości,kompletnie jej nie rozumiem!

  2. Umarłam przy zdaniu: „Jak wszyscy wiemy, takim porzuconym przewodom zagraża cała masa niebezpieczeństw – kurz, roztocza czy muchy” 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *