Po trwającej ponad 3 tygodnie imprezie urodzinowej marzec ogłoszono Miesiącem Niutosława Niutorkiewicza

Niutosław Niutorkiewicz to znany w kręgach króliczych działacz, imprezowicz i erudyta. Nie lubi zdradzać mediom szczegółów dotyczących jego życia osobistego, ale tym razem nie mógł uniknąć rozgłosu. Rzadko bowiem zdarza się impreza tak wielka, jak Urodziny Niutosława.

Niutosław na imprezie urodzinowej. (fot. by Magda)
Niutosław na imprezie urodzinowej. (fot. by Magda)

Niutosław w marcu tego roku skończył bowiem 11 lat, co czyni go dużo mądrzejszym i bardziej doświadczonym od królików, które mają dziewięć czy dziesięć lat. W jego spojrzeniu widać zrozumienie dla sensu życia oraz zasad, według których działa świat.

Młody Niut. (fot. by Magda)
Młody Niut. (fot. by Magda)

Opiekunka Niutosława, M., postanowiła wyprawić mu urodziny, jakich nikt jeszcze nie widział. W ciągu trzech tygodni królik spotkał się z różnymi celebrytami (m.in. z Cynamonem), a także z królową Wielkiej Brytanii, prezydentem Stanów Zjednoczonych oraz Yeti. Wszyscy wręczyli mu cenne prezenty, zioła i siano.

Wiadomość o urodzinach słynnego królika obiegła wszystkie media. Niestety Niutosław nie zgodził się udzielić nikomu wywiadu, tłumacząc się brakiem czasu. Jednak jeden z uczestników imprezy, która trwa nieprzerwanie od 1 marca, zdradził nam kilka szczegółów.

-Każdego dnia solenizant jada inne potrawy i przyjmuje różnych gości – opowiadał. – Udał się także na tygodniową wycieczkę po Polsce, aby odwiedzić co bardziej znamienite uszaki.

Jedna z kreacji imprezowych Niutosława. (fot. by Magda)
Jedna z kreacji imprezowych Niutosława. (fot. by Magda)

Krążą także pogłoski, że Niutosław wyjawił niektórym królikom sens życia, którego zrozumienie następuje dopiero po skończeniu 11 lat. Jest nim podobno żurawina.

Niedługo impreza najprawdopodobniej się zakończy, jednak już teraz marzec ogłoszono Miesiącem Niutosława i wpisano na stałe do kalendarza.

A Wy jak obchodzicie urodziny?

2 thoughts on “Po trwającej ponad 3 tygodnie imprezie urodzinowej marzec ogłoszono Miesiącem Niutosława Niutorkiewicza

  1. Brawo Niutosławie ! My to świętujemy skromniutko- 2-3 dni z sokiem marchewkowym a potem dwa z zimnym liściem sałaty na głowie 😉

  2. My wyprawiamy szalejąc…

    także codziennie mamy urodziny … chyba… 🙂

    Co za różnica 😛

    [bailando…]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *