Zobacz Przemykator 2.0, czyli najnowszy gadżet Jamesa Buna wykonany przez Bułkę

Życie agenta 00Siemię nie należy do najprostszych. Każdy, kto kiedykolwiek oglądał filmy z jego udziałem – „Operacja Brokuł”, „Banany są wieczne” czy „Żurawino Royale”, doskonale zdaje sobie sprawę, że James Bun niewiele by zdziałał bez swoich wyjątkowych gadżetów.

Bun. James Bun.

Jednak agent Jego Królewskiej Mości niespecjalnie zna się na konstruowaniu tych niesamowitych urządzeń, dlatego korzysta z pomocy najlepszych z najlepszych. Takich naprawdę, naprawdę najlepszych. Czyli Bułki.

Bułka, czyli inaczej B., pracuje dla Królestwa od lat. Zajmuje się głównie pracą nad najnowszymi ulepszeniami broni Buna oraz projektowaniem kolejnych gadżetów. Ostatnio jednak wymyśliła coś tak niesamowitego, że sama Królowa postanowiła ujawnić to światu. Wynalazek nazywa się Przemykator 2.0 i ma być wkrótce dostępny dla każdego.

Przenikanie przez kraty to umiejętność, która przyda się wszystkim królikom pragnącym straszyć ludzi po nocach, wchodzić do klatek czy kojców swoich towarzyszy celem wyjadania im jedzenia,  lub po prostu sprytnie wymykać się z zamkniętych przestrzeni, kiedy tylko im się to spodoba.

Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć, jak Bułka prezentuje swój najnowszy gadżet:

Bułka podczas prezentacji. (fot. by Mateusz i Oliwia)

Jak widać, jest bardzo skuteczny i nie pozostawia śladów. Na razie dokładne działanie Przemykatora 2.0 jest objęte ścisłą tajemnicą i prasa nie ma dostępu do danych. Jednak będziemy Was informować na bieżąco, jeśli tylko czegoś się dowiemy.

– Zrobiłam to dla banana – przyznała szczerze Bułka, zapytana o motywy projektowania Przemykatora.

Będziecie korzystać z tego sprzętu?

Dziękujemy panu Mateuszowi za nadesłanie zdjęcia do konkursu 🙂

2 thoughts on “Zobacz Przemykator 2.0, czyli najnowszy gadżet Jamesa Buna wykonany przez Bułkę

    1. Według ekspertów nowa wersja jest bardziej miniaturka-friendly, bo ma mniejsze kabelki. Istnieje też wersja limitowana-dla szalonych naukowców- która posiada wbudowany wielki czerwony guzik do włączania panowania nad światem. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *