W Żurawińsku otworzył się pierwszy gabinet królikoterapeutyczny

Męczą cię troski życia codziennego? Masz dość stresu, niepokoju, zamartwiania się pytaniami o sens życia? Centrum Królikoterapii w Żurawińsku właśnie otworzyło swoje podwoje i… już ma zapełniony kalendarz!

Jak dowodzą lekarze, króliki wykazują właściwości uspokajające, wyciszające, a także dobrze działają na mózg, który dzięki nim zaczyna wydzielać więcej endorfin. Dlatego właśnie grupka ambitnych lekarzy pod wodzą doktora Pasternaka postanowiła stworzyć placówkę, w której ludzie będą mogli poddać się profesjonalnej królikoterapii.

Króliczy terapeuci w czasie pracy.

W CK skorzystacie z usług takich, jak: sprzątanie bobków, karmienie królików, obserwacja śpiących uszaków czy wymiana wody w miseczkach.

– Klienci będą mieli także okazję wykupić unikalne pakiety – mówi dr Pasternak. – Do najciekawszych z nich należą „Dzień z życia królika”, trwający 12 godzin, a także „Wolontariat”, polegający na sprzątaniu wszystkich klatek w Centrum.

Jak się okazuje, usługi placówki już cieszą się ogromną popularnością. Na otwarcie przyszło kilkadziesiąt osób, z czego tylko niewielki odsetek mógł dostać się do środka, ponieważ ilość króliczych terapeutów jest na razie mała.

Pakiet „Dzień z życia królika” obejmuje również aktywności na zewnątrz. (fot. pinterest.com)

– W tej chwili pracuje dla nas piętnaście królików, w tym siedem miniaturek i osiem tak zwanych „hodowlańców” – wylicza doktor. – Każdy z nich pięknie wywiązuje się ze swoich zadań – uszaki jedzą dużo siana, ziółek, zapełniają kuwety po brzegi i ucinają sobie średnio 28 drzemek dziennie.

Centrum będzie z pewnością rozszerzać swoją działalność, dlatego potrzebuje kolejnych pracowników. Jeśli jesteś królikiem, możesz zgłosić się do CK, wysyłając swoje CV na adres krrrrolik@ck.kic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *