Kopanie to sztuka. Kopanie to magia. Kopanie to Maja Mi!

Z pewnością nie raz zastanawialiście się, kto przekopuje te wszystkie ogródki, trawniki, dziury po meteorytach i legowiska niedźwiedzi. Być może niektórzy z Was pomyśleli, że to ogrodnicy czy kosmici. Czas jednak, żebyście poznali prawdę.

Maja Mi. (fot. Kamila)

Maja Mi, zwana w skrócie Mają, to niezwykły królik. Potrafi przekopać absolutnie wszystko. Wierzy w to, że każdy ma w życiu jakąś misję do wypełnienia, a jej celem jest dokopanie się do nowego opiekuna. Obecnie zawodowo zajmuje się moszczeniem i przemieszczaniem poduszek oraz pościeli w domu tymczasowym.

Maja Mi w pracy. (fot. by Kamila)
Maja Mi w pracy. (fot. by Kamila)

Nie zawsze jednak miała stałą pracę i dach nad głową. Kiedy porzuciła swoje pierwsze zajęcie, czyli stanowisko głównego wykonawcy w pseudohodowli, szybko odkryła, że ma problemy zdrowotne. Musiała zająć się swoimi zębami i do teraz trochę z nimi walczy.

-Jeżdżę do dentysty i cały czas je leczę – powiedziała Uszom Reporterów. – Chciałabym mieć takie ładne zęby jak aktorki z Hollywood, ale to wymaga czasu.

A co tam ciekawego? (fot. by Kamila)
A co tam ciekawego? (fot. by Kamila)

Królinka zmagała się jeszcze z innymi dolegliwościami. Kilka miesięcy temu przytrafił jej się przykry incydent – podczas kicania w ogrodzie i inspekcji terenu nabawiła się kontuzji szyi. Łepek opadł w dół i nie mogła go podnieść mimo jej największych wysiłków. Trwało to tydzień. W powrocie do formy pomogło oczyszczenie umysłu i joga.

-To było bardzo nieprzyjemne – mówi. – Świat mnie chyba po prostu przytłoczył. Ale już jest wszystko w porządku.

Maja uwielbia sprzątać, jest zapalonym ornitologiem i nie lubi, kiedy ktoś jej podbiera jedzenie. Ale kto to lubi?

-Marzę o nowym domu i zmianie pracy – mówi. – Jestem wykształcona, inteligentna i mam ciekawe hobby. Ciężko jednak znaleźć opiekuna w dzisiejszych czasach, wiecie?

Adoptuj Maję Mi!

3 thoughts on “Kopanie to sztuka. Kopanie to magia. Kopanie to Maja Mi!

    1. Poza tym, że utalentowana i śliczna jest też niesamowicie grzeczna i czysta! 🙂 I bardzo chciałaby mieć nowy dom, a najbardziej nowy dom z nowym chłopakiem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *